Duyurular

CİHANBEYLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 4.SINIFLAR KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI-1

20.01.2021 Çarşamba günü ilçemiz genelinde 4.sınıflarda öğrenim gören öğrencilerimize yönelik hazırlanan; KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI-1   http://konyaodm.meb.gov.tr/ods/   adresi üzerinden saat 10:00-13:30 arasında yapılacaktır. Öğrencilerimiz sınav sonuçlarına yine aynı adresten ulaşabileceklerdir. Sınavla ilgili bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.   http://konyaodm.meb.gov.tr/ods/

Devamı

KAMU HİZMET STANDARTLARI

Kamu hizmet standartları tablosu, kamu kurum ve kuruluşlarının doğrudan vatandaşasundukları kamu hizmetlerinin, bu hizmetlere başvuru için istedikleri başvuru belgelerinin veeksiksiz başvuru durumunda hizmetin en geç tamamlama sürelerinin belirtildiği tablodur.Başvuru esnasında hizmet standardı tablosunda belirtilen belgelerin dışında belgeistenmesi, eksiksiz belge ile başvuru yapılmasına rağmen hizmetin belirtilen süredetamamlanmaması veya hizmet standardı tablosunda bazı hizmetlerin bulunmadığının tespitetmeniz durumunda lütfen ilk müracaat makamına ya da ikinci müracaat makamınabaşvurunuz.  

Devamı

EĞİTİM KURUMLARINDA HİJYEN ŞARTLARININ GELİŞTİRİLMESİ VE ENFEKSİYONU ÖNLEME KILAVUZU

EĞİTİM KURUMLARINDA HİJYEN ŞARTLARININ GELİŞTİRİLMESİ VE ENFEKSİYONU ÖNLEME KILAVUZU KAPSAMINDA OKULUMUZDA ALINAN ÖNLEMLER

Devamı

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLU OLSUN

Devamı

OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTISI

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurul toplantısı 30/10/2019 Çarşamba günü saat 12:30'da düzenlenecektir.

Devamı

E-OKUL VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi tarafından hazırlanan resmi mobil uygulamadır.   Ülkemizde örgün eğitimde bulunan tüm öğrenci velilerinin kullandığı sistemdir.Veliler sınav ve proje bilgileri,not bilgileri,ders programı,devamsızlık bilgileri,nakil işlemleri,yerleştirme ve sınav bilgileri,okul duyuruları,okuduğu kitaplar gibi bilgileri sistem sayesinde anlık olarak takip edebilmektedir.   Velilerimiz uygulamayı telefonlarına indirerek kullanabilirler.

Devamı

ÖĞRENCİ MUAYENE İZLEM BİLDİRİM FORMU

Bakanlığımızca yürütülen okul sağlığı çalışmaları kapsamında okulumuz öğrencilerinin velileri ile birlikte bağlı bulundukları sağlık kuruluşlarına giderek muayene olmaları ve öğrencilere dağıtılan Öğrenci Muayene/İzlem Bildirim Formu ile ilgili gerekli iş ve işlemleri yaptırıp okulumuza getirmeleri gerekmektedir.

Devamı

"KUŞÇA OKUYOR"

"KUŞÇA OKUYOR" 

Devamı

WEB SİTEMİZ YENİLENMİŞTİR.

WEB SİTEMİZ YENİLENMİŞTİR.

Devamı