Haberler

OKULUMUZDA 10 KASIM ATATÜRK

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün aramızdan ayrılışının 81.yılı anma programı tüm yurtta olduğu gibi okulumuzda da yapıldı.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda Ulu Önder'in hayat ve fikirleri konusunda konuşmalar yapılıp,şiirler okundu.

Devamı

KIZILAY HAFTASI

Okulumuzda Kızılay Haftası(29 Ekim-4 Kasım) ile ilgili öğrencilerimizin yaparak-yaşayarak günün anlam ve önemini daha iyi kavramalarına  yönelik çeşitli etkinlikler tertipleyen öğrenci,öğretmen ve velilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

CİHANBEYLİ'DE HER EV BİR KÜTÜPHANE PROJESİ

"CİHANBEYLİ'DE HER EV BİR KÜTÜPHANE PROJESİ" kapsamında ailece kitap okuma faaliyetlerimiz başlamıştır.

Devamı

İYİLİK DENİZİ PROJESİ

Öğrencilerimize olumlu tutum ve davranışlar kazandırmak amacıyla yaptıkları iyilikleri yazıp iyilik kumbaramıza atmaları ve her Cuma günü açılan İyilik kumbaramızdan okul proje ekimizin seçeceği haftanın iyilik sahiplerine "İyiliksever Nişanesi"hediye edilecektir.

Devamı

SIFIR ATIK PROJESİ

Okulumuz koridorlarına Sıfır Atık Projesi kapsamında geri dönüşüm kumbaraları yerleştirildi.Öğrencilerimiz geri dönüşüm malzemeleriyle birbirinden güzel ürünler oluşturdular.

Devamı

MİNİK KALPLER ANASINIFIMIZ

Minik kalpler anasınıfımızın minik öğrencileri çeşitli etkinlikleri keyifle yaparak öğrenme ortamını zevkli hale getirdiler.

Devamı

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI OKULUMUZDA COŞKUYLA KUTLANDI.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız okulumuzda tüm öğretmen ve öğrencilerimizin katılımı ile kutlanmıştır.Kutlama programında emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hepimiz için kutlu olsun.

Devamı

"BAL KOVANI MÜZİKALİ ARI MAYA 3" GÖSTERİSİ

Cihanbeyli Belediye Konferans salonunda sergilenen "Bal Kovanı Müzikali Arı Maya 3" gösterisinin Cumartesi günkü 18:30' seansını öğrencilerimiz zevkle izleyip büyük keyif aldılar.

Devamı

1.SINIF OKUMA-YAZMA ETKİNLİKLERİMİZ

1.sınıf öğrencilerimizin derse daha etkin katılımını sağlamak,eğitim ortamını zevkli hale getirip daha kalıcı bir öğrenme için çeşitli etkinlikler düzenledik.

Devamı

OKULUMUZDA İYEP PROGRAMI

Okulumuz 3/A sınıfı öğrencilerine İlkokullarda Yetiştirme Programı (İYEP) kapsamında Öğrenci Belirleme Aracı (ÖBA) uygulandı.

Devamı

OKULUMUZDA MEDENİYET OKULU PROJESİ KAPSAMINDA TİYATRO GÖSTERİMİ YAPILDI.

Konya Büyükşehir Belediyesinin öncülük ettiği Medeniyet Okulu Projesi kapsamında okulumuzda tiyatro gösterisi yapıldı.Öğrencilerimize "Sorumluluk"konusunda bilgilendirme yapıldı.Konya Büyükşehir Belediyesine ve tiyatro grubuna teşekkür ediyoruz.

Devamı

4 EKİM HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ

Öğrencilerimiz etkinliklerle hayvan sevgisine dikkat çektiler.Hayvanları Koruma Günü ile ilgili çalışmalarını sergileyip hayvan kulübeleri hazırladılar.

Devamı

YAYA GEÇİDİ NÖBETİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

Yaya öncelikli trafik bilincinin oluşturulması amacıyla "Yaya Geçidi Nöbeti" farkındalık etkinliği okulumuzun önünde bulunan yaya geçidinde "YAYA ÖNCELİĞİNİN NÖBETÇİSİYİZ"sloganıyla uygulamalı olarak öğrencilerimize yaptırıldı.

Devamı