Haberler

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI

24 Kasım Öğretmenler Günü okulumuzda coşkuyla kutlandı.

Devamı

OKULUMUZDA DİYABET EĞİTİMİ

Okulumuzda öğretmenlerimize,öğrencilerimize,velilerimize,hizmetli ve servis şoförümüze "Diyabet" ile ilgili bilgilendirme sunumu yapıldı.

Devamı

OKULUMUZDAN ŞEHİT AİLESİNE ANLAMLI ZİYARET

         15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında milli birlik ve beraberlik,vatan sevgisi,demokrasi ve yurt bilincinin güçlendirilmesi amacıyla okulumuz öğrencileri mahallemizde bulunan Şehit abisi Hikmet ARSLAN'ı ziyaret ettiler.           Öğretmen ve öğrencilerimizi oldukça sıcak karşılayan şehit yakınlarımıza teşekkür ediyor şehidimize ALLAH'tan rahmet diliyoruz.    

Devamı

OKULUMUZDA MEDENİYET PROJESİ KAPSAMINDA TİYATRO GÖSTERİMİ YAPILDI.

Konya Büyükşehir Belediyesinin öncülük ettiği Medeniyet Okulu Projesi kapsamında okulumuzda öğrencilerimize "Özdenetim" konusunda tiyatro gösterisi yapıldı.Konya Büyükşehir Belediyesine ve tiyatro ekibine teşekkür ediyoruz

Devamı

BİLGİ YARIŞMASI

Okulumuzda öğrencilerimiz ve velilerinin katıldığı 2 turlu yarışma düzenlendi.1.turda öğrencilerimizin katıldığı bilgi yarışması, 2.turda velilerinin katıldığı "Çocuğumu en iyi ben tanırım."yarışması düzenlendi.

Devamı

GELECEĞE NEFES

Milli Ağaçlandırma Günü Etkinlikleri kapsamında okulumuz anasınıf öğrencilerince gelecek nesillere daha yeşil ve daha güzel bir dünya bırakmak için fidanlar dikildi.

Devamı

OKULUMUZDA 10 KASIM ATATÜRK

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün aramızdan ayrılışının 81.yılı anma programı tüm yurtta olduğu gibi okulumuzda da yapıldı.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda Ulu Önder'in hayat ve fikirleri konusunda konuşmalar yapılıp,şiirler okundu.

Devamı

KIZILAY HAFTASI

Okulumuzda Kızılay Haftası(29 Ekim-4 Kasım) ile ilgili öğrencilerimizin yaparak-yaşayarak günün anlam ve önemini daha iyi kavramalarına  yönelik çeşitli etkinlikler tertipleyen öğrenci,öğretmen ve velilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

CİHANBEYLİ'DE HER EV BİR KÜTÜPHANE PROJESİ

"CİHANBEYLİ'DE HER EV BİR KÜTÜPHANE PROJESİ" kapsamında ailece kitap okuma faaliyetlerimiz başlamıştır.

Devamı

İYİLİK DENİZİ PROJESİ

Öğrencilerimize olumlu tutum ve davranışlar kazandırmak amacıyla yaptıkları iyilikleri yazıp iyilik kumbaramıza atmaları ve her Cuma günü açılan İyilik kumbaramızdan okul proje ekimizin seçeceği haftanın iyilik sahiplerine "İyiliksever Nişanesi"hediye edilecektir.

Devamı

SIFIR ATIK PROJESİ

Okulumuz koridorlarına Sıfır Atık Projesi kapsamında geri dönüşüm kumbaraları yerleştirildi.Öğrencilerimiz geri dönüşüm malzemeleriyle birbirinden güzel ürünler oluşturdular.

Devamı

MİNİK KALPLER ANASINIFIMIZ

Minik kalpler anasınıfımızın minik öğrencileri çeşitli etkinlikleri keyifle yaparak öğrenme ortamını zevkli hale getirdiler.

Devamı

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI OKULUMUZDA COŞKUYLA KUTLANDI.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız okulumuzda tüm öğretmen ve öğrencilerimizin katılımı ile kutlanmıştır.Kutlama programında emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hepimiz için kutlu olsun.

Devamı

"BAL KOVANI MÜZİKALİ ARI MAYA 3" GÖSTERİSİ

Cihanbeyli Belediye Konferans salonunda sergilenen "Bal Kovanı Müzikali Arı Maya 3" gösterisinin Cumartesi günkü 18:30' seansını öğrencilerimiz zevkle izleyip büyük keyif aldılar.

Devamı

1.SINIF OKUMA-YAZMA ETKİNLİKLERİMİZ

1.sınıf öğrencilerimizin derse daha etkin katılımını sağlamak,eğitim ortamını zevkli hale getirip daha kalıcı bir öğrenme için çeşitli etkinlikler düzenledik.

Devamı