Haberler

OKULUMUZDA 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA TÖRENİ

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün sonsuzluğa göçüşünün 82.yıldönümü dolayısıyla okulumuzda 10 Kasım Atatürk'ü Anma programı gerçekleştirildi.Ülkemizin kurucusu,Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün aramızdan ayrılışının 82.yılı anma programı tüm yurtta olduğu gibi okulumuzda da yapıldı.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törende, Atatürk'ün Hayatı ve Fikirleri konusunda konuşmalar yapıldı, şiirler okundu.       Töreni hazırlayan öğretmenlerimiz ve görevli olan öğrencilerimize teşekkür ederiz.       

Devamı

BİL BAKALIM YARIŞMASI

Miniklerimiz dokunarak oyuncağının ne olduğunu tahmin etmeye çalıştılar.Yarışma süresince birbirinden zevkli anlar yaşayıp/yaşattılar

Devamı

OKULUMUZDA PALYAÇO GÖSTERİSİ

Okulumuzda Palyaço gösterisi düzenlendi.Çocuklarımız renkli ve eğlenceli bir gün geçirdi.

Devamı

YAZILI SINAVLAR

Pandemi dolayısıyla 1.dönem 1.sınavlarımız 09-13 Kasım tarihleri arasında yapılacaktır.Tüm öğrencilerimize sınavlarında başarılar dileriz.

Devamı

KIZILAY HAFTASI

Kızılay Haftası (29 Ekim-4 Kasım) anlam ve önemini öğrencilerimize yaparak-yaşayarak kavratmak için çeşitli etkinlikler düzenleyen öğretmenlerimize ve etkinliklerde zevkle görev alan tüm öğrencilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU

Okulumuzda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı.Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

Devamı

OKULUMUZDA MEDENİYET PROJESİ KAPSAMINDA TİYATRO GÖSTERİMİ YAPILDI

Konya Büyükşehir Belediyesinin öncülük ettiği Medeniyet Projesi kapsamında okulumuz öğrencilerine bu ay "ADALET" konusunda tiyatro gösterimi yapıldı.Konya Büyükşehir Belediyesine ve tiyatro ekibine teşekkür ederiz.

Devamı

ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE SEVİNCİ

Büyük çabalar ve emeklerle sonuna geldiğimiz 2019-2020 1.eğitim öğretim yarı yılının karneleri dağıtıldı. Öğrencilerimizin heyecanını paylaşıyor tatil boyunca eğlenmelerini,dinlenmelerini ve kitap okumalarını istiyoruz.İyi tatiller çocuklar...

Devamı

OKULUMUZDA BİLİNÇLİ TEKNOLOJİ KULLANIMI SUNUMU

Okulumuz veli ve öğrencilerine "Bilinçli Teknoloji Kullanımı "konulu sunum yapıldı.

Devamı

OKULUMUZDA DENEME SINAVI VE HAFTANIN İYİLİKSEVERİ

Okulumuzda yapılan deneme sınavlarında sınıfları bazında en yüksek doğruları yapan öğrencilerimizle haftanın iyilikseveri öğrencimize madalyaları verildi.Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Devamı

OKULUMUZDA MEDENİYET PROJESİ KAPSAMINDA TİYATRO GÖSTERİMİ YAPILDI

Konya Büyükşehir Belediyesinin öncülük ettiği Medeniyet Projesi kapsamında okulumuz öğrencilerine bu ay "DÜRÜSTLÜK" konusunda tiyatro gösterimi yapıldı.Konya Büyükşehir Belediyesine ve tiyatro ekibine teşekkür ediyoruz.

Devamı

HER SINIFIN BİR YETİM KARDEŞİ VAR PROJESİ

Okulumuz öğrencilerini "HER SINIFIN BİR YETİM KARDEŞİ VAR" projesi kapsamında bilgilendiren Yapalı Cihat Kora İlkokulu Müdürü Faruk DAL hocamıza sunumlarından dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

OKULUMUZ KAPILARINI RENKLENDİRDİK

Okulumuz kapılarını renklendirdik.

Devamı