Haberler

ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE SEVİNCİ

Büyük çabalar ve emeklerle sonuna geldiğimiz 2019-2020 1.eğitim öğretim yarı yılının karneleri dağıtıldı. Öğrencilerimizin heyecanını paylaşıyor tatil boyunca eğlenmelerini,dinlenmelerini ve kitap okumalarını istiyoruz.İyi tatiller çocuklar...

Devamı

OKULUMUZDA BİLİNÇLİ TEKNOLOJİ KULLANIMI SUNUMU

Okulumuz veli ve öğrencilerine "Bilinçli Teknoloji Kullanımı "konulu sunum yapıldı.

Devamı

OKULUMUZDA DENEME SINAVI VE HAFTANIN İYİLİKSEVERİ

Okulumuzda yapılan deneme sınavlarında sınıfları bazında en yüksek doğruları yapan öğrencilerimizle haftanın iyilikseveri öğrencimize madalyaları verildi.Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Devamı

OKULUMUZDA MEDENİYET PROJESİ KAPSAMINDA TİYATRO GÖSTERİMİ YAPILDI

Konya Büyükşehir Belediyesinin öncülük ettiği Medeniyet Projesi kapsamında okulumuz öğrencilerine bu ay "DÜRÜSTLÜK" konusunda tiyatro gösterimi yapıldı.Konya Büyükşehir Belediyesine ve tiyatro ekibine teşekkür ediyoruz.

Devamı

HER SINIFIN BİR YETİM KARDEŞİ VAR PROJESİ

Okulumuz öğrencilerini "HER SINIFIN BİR YETİM KARDEŞİ VAR" projesi kapsamında bilgilendiren Yapalı Cihat Kora İlkokulu Müdürü Faruk DAL hocamıza sunumlarından dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

OKULUMUZ KAPILARINI RENKLENDİRDİK

Okulumuz kapılarını renklendirdik.

Devamı

OKULUMUZDA "ARKADAŞLIK" VE "ŞİDDET" SEMİNERLERİ

Cihanbeyli Rehberlik Araştırma Merkezi rehber öğretmenlerince okulumuz öğrencilerine "Arkadaşlık" velilerimize "Şiddet" konularında sunumlar yapılıp broşürler dağıtıldı.Cihanbeyli Rehberlik Araştırma Merkezi rehber öğretmenleri Ayşe AKYÜZ,Gülcan KİLİS ve Gökçe CEYHAN'a sunumlarından dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

TUTUM YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI

12-18 Aralık Tutum,Yatırım ve Türk Malları Haftası (Yerli Malı Haftası) kapsamında anasınıfı ve ilkokul öğrencilerimiz birlikte yerli malı kullanmanın önemini kavrayarak,evlerinden getirdikleri yiyecekleri birbirleriyle paylaştılar.

Devamı

YAŞAMA YOL VER

112 Acil Servis ekiplerince okulumuz öğrencilerine "Yaşama Yol Ver" sloganıyla bilinçlendirme çalışmaları yapıldı.Sunumlarından dolayı 112 Acil Servis çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Devamı

OKULUMUZ 1.SINIF ÖĞRENCİLERİNE AŞI YAPILDI.

İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerince okulumuz 1.sınıf öğrencilerine 4'lü karma aşısı(DaBT-IPA) ve KKK(Kızamık,Kızamıkçık,Kabakulak) aşıları yapıldı.İlçe Sağlık Müdürlüğü ekibimize teşekkür ediyoruz.

Devamı

OKULUMUZDA HAYDİ YAZ BAKALIM PROJESİ

İlçemiz genelinde yürütülen "HAYDİ YAZ BAKALIM" projesi kapsamında öğrencilerimiz kendilerine verilen kavramlarla hayal ettiklerini kelimelere dökerek yazma becerilerini geliştirdiler.

Devamı

İŞİTME TARAMASI

Cihanbeyli İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından 1.sınıf öğrencilerimizin işitme taramaları yapıldı.

Devamı

ŞİDDETİ ÖNLEME

Okulumuzda her ay düzenli olarak öğrenci,öğretmen,personel ve velilerimize sunmuş olduğumuz Rehberlik Hizmetleri kapsamındaki çalışmalarımızın bu ay ki teması olan "Şiddeti Önleme"ye yönelik eğitsel videolar izlettirilip sunumlar yapıldı.Programımızın sonunda programa katılan öğrenci ve velilerimize şiddeti önlemeye yönelik aydınlatıcı broşürler dağıtıldı.

Devamı

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

Okulumuz öğrenci ve öğretmenlerince hazırlanan çeşitli etkinliklerle 3 Aralık Dünya Engelliler farkındalık gününe bir nebze de olsa dikkatler çekilmeye çalışıldı.Emeklerinden dolayı öğrenci,öğretmen ve velilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

20 KASIM DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü okulumuzda coşkuyla kutlandı.

Devamı