Haberler

MEYVE SALATASI

Miniklerimiz, aile katılımlı meyve salatası yapıp; iştahla yediler.Etkinlikte emeği geçen velilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

TUTUM YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI

12-18 Aralık Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası (Yerli Malı Haftası) kapsamında anasınıfı ve ilkokul öğrencilerimiz birlikte yerli malı kullanmanın  önemini kavrayarak,evlerinden getirdikleri birbirinden lezzetli yiyecekleri birbirleriyle paylaştılar.

Devamı

ELMA ŞEKERİ ŞENLİĞİ

Miniklerimiz, bu hafta ki aile katılımlı etkinliklerde birbirinden leziz "Elma şekeri" yapmayı öğrendiler.Bu zevkli etkinlikte emeği geçen Okul öncesi öğretmenimiz İnci KÜÇÜK'e ve değerli velilerimize çok teşekkür ederiz.

Devamı

OKULUMUZDA 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün aramızdan ayrılışının 83.yılı anma programı tüm yurtta olduğu gibi okulumuzda da yapıldı.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda Ulu Önder'in hayat ve fikirleri konusunda konuşmalar yapılıp, şiirler okundu.Programda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.              

Devamı

KIZILAY HAFTASI

Kızılay Haftası(29 Ekim-4 Kasım) anlam ve önemini öğrencilerimize yaparak-yaşayarak kavratmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenleyen Okul öncesi öğretmenimiz İnci KÜÇÜK'e ve etkinliklerde zevkle görev alan tüm öğrencilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız okulumuzda tüm öğretmen ve öğrencilerimizin katılımı ile kutlanmıştır.Kutlama programında emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hepimiz için kutlu olsun.    

Devamı

MİNİKLERİMİZİN "KIRMIZI RENK" PARTİSİ

Anasınıfı öğrencilerimize yönelik kavram olarak renklerin içsellestirilmesi için düzenlenen "Kırmızı Renk" partisinde miniklerimiz kırmızı kıyafetleriyle, kırmızı balık şarkısı söyleme, kırmızı balonlarla ve kırmızı oyuncaklarla oynama, kırmızı elma oluşturma, kırmızı renkle çeşitli boyamalar yapma vb. etkinliklerle gönüllerince doyasıya eğlendiler.   Emeklerinden ve özverili çalışmalarından dolayı Okul öncesi öğretmenimiz İnci KÜÇÜK'e teşekkür ederiz.          

Devamı

YAŞASIN! OKULUMUZ AÇILDI

Okul öncesi öğrencilerimiz okuldaki ilk günlerinde mutlu o kadar da heyecanlılardı.Öğretmenleri İnci KÜÇÜK eşliğinde uyum haftasının çeşitli etkinliklerini gerçekleştirdiler.   2021-2022 Eğitim-Öğretim yılımız sağlıklı,mutlu ve başarılarla dolu bir yıl olsun.

Devamı

MEZUNİYET COŞKUSU

4.sınıf öğrencilerimiz ilkokul eğitimlerini tamamladılar.Yolları bahtları açık, gelecekleri parlak, başarıları daim olsun

Devamı

MİNİKLERİMİZİN MEZUNİYET COŞKUSU

Minikler anasınıfımız 2020-2021 eğitim-öğretim yılının mezuniyet coşkusunu yaşadı. Minik mezunlar program boyunca koro,dans gösterileri,drama çalışmaları, müzikler ile misafirlere keyif dolu dakikalar yaşattı. Çocuklarının ilk mezuniyetine şahit olan veliler kep atma töreninde gururlu dakikalar yaşadı. Minik mezunlara diplomaları verilerek eğitim hayatlarında nice başarılara kavuşmaları temennisiyle program sonlandırıldı.

Devamı

MİNİKLERİMİZİN BAYRAM SEVİNCİ

Devamı

MİNİKLERİMİZİN ANNELER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Tüm Annelerin Anneler günü kutlu olsun.

Devamı

MİNİKLERİMİZİN 23 NİSAN SEVİNCİ

Miniklerimiz evlerini, odalarını süsleyerek 23 Nisan coşkusunu yaşadılar.

Devamı