Haberler

"BAL KOVANI MÜZİKALİ ARI MAYA 3" GÖSTERİSİ

Cihanbeyli Belediye Konferans salonunda sergilenen "Bal Kovanı Müzikali Arı Maya 3" gösterisinin Cumartesi günkü 18:30' seansını öğrencilerimiz zevkle izleyip büyük keyif aldılar.

Devamı

1.SINIF OKUMA-YAZMA ETKİNLİKLERİMİZ

1.sınıf öğrencilerimizin derse daha etkin katılımını sağlamak,eğitim ortamını zevkli hale getirip daha kalıcı bir öğrenme için çeşitli etkinlikler düzenledik.

Devamı

OKULUMUZDA İYEP PROGRAMI

Okulumuz 3/A sınıfı öğrencilerine İlkokullarda Yetiştirme Programı (İYEP) kapsamında Öğrenci Belirleme Aracı (ÖBA) uygulandı.

Devamı

OKULUMUZDA MEDENİYET OKULU PROJESİ KAPSAMINDA TİYATRO GÖSTERİMİ YAPILDI.

Konya Büyükşehir Belediyesinin öncülük ettiği Medeniyet Okulu Projesi kapsamında okulumuzda tiyatro gösterisi yapıldı.Öğrencilerimize "Sorumluluk"konusunda bilgilendirme yapıldı.Konya Büyükşehir Belediyesine ve tiyatro grubuna teşekkür ediyoruz.

Devamı

4 EKİM HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ

Öğrencilerimiz etkinliklerle hayvan sevgisine dikkat çektiler.Hayvanları Koruma Günü ile ilgili çalışmalarını sergileyip hayvan kulübeleri hazırladılar.

Devamı

YAYA GEÇİDİ NÖBETİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

Yaya öncelikli trafik bilincinin oluşturulması amacıyla "Yaya Geçidi Nöbeti" farkındalık etkinliği okulumuzun önünde bulunan yaya geçidinde "YAYA ÖNCELİĞİNİN NÖBETÇİSİYİZ"sloganıyla uygulamalı olarak öğrencilerimize yaptırıldı.

Devamı

Minik Kalpler Anasınıfı

2017-2018 eğitim öğretim yılındaki anasınıfımız.

Devamı