Haberler - Kuşça İlkokulu

Haberler

YAŞAMA YOL VER

112 Acil Servis ekiplerince okulumuz öğrencilerine "Yaşama Yol Ver" sloganıyla bilinçlendirme çalışmaları yapıldı.Sunumlarından dolayı 112 Acil Servis çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Devamı

OKULUMUZ 1.SINIF ÖĞRENCİLERİNE AŞI YAPILDI.

İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerince okulumuz 1.sınıf öğrencilerine 4'lü karma aşısı(DaBT-IPA) ve KKK(Kızamık,Kızamıkçık,Kabakulak) aşıları yapıldı.İlçe Sağlık Müdürlüğü ekibimize teşekkür ediyoruz.

Devamı

OKULUMUZDA HAYDİ YAZ BAKALIM PROJESİ

İlçemiz genelinde yürütülen "HAYDİ YAZ BAKALIM" projesi kapsamında öğrencilerimiz kendilerine verilen kavramlarla hayal ettiklerini kelimelere dökerek yazma becerilerini geliştirdiler.

Devamı

İŞİTME TARAMASI

Cihanbeyli İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından 1.sınıf öğrencilerimizin işitme taramaları yapıldı.

Devamı

ŞİDDETİ ÖNLEME

Okulumuzda her ay düzenli olarak öğrenci,öğretmen,personel ve velilerimize sunmuş olduğumuz Rehberlik Hizmetleri kapsamındaki çalışmalarımızın bu ay ki teması olan "Şiddeti Önleme"ye yönelik eğitsel videolar izlettirilip sunumlar yapıldı.Programımızın sonunda programa katılan öğrenci ve velilerimize şiddeti önlemeye yönelik aydınlatıcı broşürler dağıtıldı.

Devamı

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

Okulumuz öğrenci ve öğretmenlerince hazırlanan çeşitli etkinliklerle 3 Aralık Dünya Engelliler farkındalık gününe bir nebze de olsa dikkatler çekilmeye çalışıldı.Emeklerinden dolayı öğrenci,öğretmen ve velilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

20 KASIM DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü okulumuzda coşkuyla kutlandı.

Devamı

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI

24 Kasım Öğretmenler Günü okulumuzda coşkuyla kutlandı.

Devamı

OKULUMUZDA DİYABET EĞİTİMİ

Okulumuzda öğretmenlerimize,öğrencilerimize,velilerimize,hizmetli ve servis şoförümüze "Diyabet" ile ilgili bilgilendirme sunumu yapıldı.

Devamı

OKULUMUZDAN ŞEHİT AİLESİNE ANLAMLI ZİYARET

         15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında milli birlik ve beraberlik,vatan sevgisi,demokrasi ve yurt bilincinin güçlendirilmesi amacıyla okulumuz öğrencileri mahallemizde bulunan Şehit abisi Hikmet ARSLAN'ı ziyaret ettiler.           Öğretmen ve öğrencilerimizi oldukça sıcak karşılayan şehit yakınlarımıza teşekkür ediyor şehidimize ALLAH'tan rahmet diliyoruz.    

Devamı