Haberler - Kuşça İlkokulu

Haberler

OKULUMUZDA MEDENİYET PROJESİ KAPSAMINDA TİYATRO GÖSTERİMİ YAPILDI

Konya Büyükşehir Belediyesinin öncülük ettiği Medeniyet Projesi kapsamında okulumuz öğrencilerine bu ay "ADALET" konusunda tiyatro gösterimi yapıldı.Konya Büyükşehir Belediyesine ve tiyatro ekibine teşekkür ederiz.

Devamı

ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE SEVİNCİ

Büyük çabalar ve emeklerle sonuna geldiğimiz 2019-2020 1.eğitim öğretim yarı yılının karneleri dağıtıldı. Öğrencilerimizin heyecanını paylaşıyor tatil boyunca eğlenmelerini,dinlenmelerini ve kitap okumalarını istiyoruz.İyi tatiller çocuklar...

Devamı

OKULUMUZDA BİLİNÇLİ TEKNOLOJİ KULLANIMI SUNUMU

Okulumuz veli ve öğrencilerine "Bilinçli Teknoloji Kullanımı "konulu sunum yapıldı.

Devamı

OKULUMUZDA DENEME SINAVI VE HAFTANIN İYİLİKSEVERİ

Okulumuzda yapılan deneme sınavlarında sınıfları bazında en yüksek doğruları yapan öğrencilerimizle haftanın iyilikseveri öğrencimize madalyaları verildi.Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Devamı

OKULUMUZDA MEDENİYET PROJESİ KAPSAMINDA TİYATRO GÖSTERİMİ YAPILDI

Konya Büyükşehir Belediyesinin öncülük ettiği Medeniyet Projesi kapsamında okulumuz öğrencilerine bu ay "DÜRÜSTLÜK" konusunda tiyatro gösterimi yapıldı.Konya Büyükşehir Belediyesine ve tiyatro ekibine teşekkür ediyoruz.

Devamı

HER SINIFIN BİR YETİM KARDEŞİ VAR PROJESİ

Okulumuz öğrencilerini "HER SINIFIN BİR YETİM KARDEŞİ VAR" projesi kapsamında bilgilendiren Yapalı Cihat Kora İlkokulu Müdürü Faruk DAL hocamıza sunumlarından dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

OKULUMUZ KAPILARINI RENKLENDİRDİK

Okulumuz kapılarını renklendirdik.

Devamı

OKULUMUZDA "ARKADAŞLIK" VE "ŞİDDET" SEMİNERLERİ

Cihanbeyli Rehberlik Araştırma Merkezi rehber öğretmenlerince okulumuz öğrencilerine "Arkadaşlık" velilerimize "Şiddet" konularında sunumlar yapılıp broşürler dağıtıldı.Cihanbeyli Rehberlik Araştırma Merkezi rehber öğretmenleri Ayşe AKYÜZ,Gülcan KİLİS ve Gökçe CEYHAN'a sunumlarından dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

TUTUM YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI

12-18 Aralık Tutum,Yatırım ve Türk Malları Haftası (Yerli Malı Haftası) kapsamında anasınıfı ve ilkokul öğrencilerimiz birlikte yerli malı kullanmanın önemini kavrayarak,evlerinden getirdikleri yiyecekleri birbirleriyle paylaştılar.

Devamı